Tradycja & Jakość

Tradycja & Jakość to wiodąca marka delikatesów należąca do Tradycja i Jakość Sp. z o.o. Charakterystyczne niebieskie logo widnieje na 6 placówkach we Wrocławiu. Największym i najbardziej prestiżowym obiektem są Delikatesy T&J w Pasażu Grunwaldzkim. Zadaniem Delikatesów T&J jest odpowiedź na potrzeby mieszkańców Wrocławia bez względu na wiek i upodobania kulinarne.

W naszych sklepach, na starannie zaaranżowanych stoiskach tematycznych, można znaleźć wysokiej jakości produkty spożywcze krajowe i zagraniczne. Dbamy nie tylko o dobry i różnorodny asortyment, sprawdzamy jego pochodzenie oraz współpracujemy z dostawcami, którzy gwarantują wysokie standardy bezpieczeństwa w handlu żywnością.

Oprócz owoców, warzyw, nabiału mięs i garmażerki, oferujemy artykuły cukiernicze, dodatki spożywcze, wysokogatunkowe alkohole – w tym wina pochodzące z winnic całego świata oraz produkty kosmetyczne, chemii gospodarczej i akcesoria domowego użytku. Dzięki bogatemu zaopatrzeniu Delikatesów T&J, każdy z naszych Klientów zrealizuje zakupy, które zaspokoją indywidualne potrzeby oraz życzenia najbliższych.

Pierwsze Delikatesy T&J zostały otwarte w kwietniu 2007 r.

Zapraszamy!

filmy